Шановний відвідувачу!
Радий Вас вітати на своєму сайті.

Я, адвокат Браніцький Олександр Миколайович, здійснюю діяльність на підставі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю № 3604/10, виданого Київською обласною кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури 20.03.2008 року. Надаю кваліфіковану правову допомогу відповідно до Конституції України, Закону України "Про адвокатуру" та Правил адвокатської етики.
Вищу юридичну освіту отримав в одному з кращих вузів нашої держави - на юридичному факультеті  Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2000 рік).
Після закінчення університету був запрошений на викладацьку роботу до Національного аграрного університету України (м. Київ), де в подальшому займав посаду заступника декана юридичного факультету з навчальної та виховної роботи.
У 2006 році успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук зі спеціальності 12.00.06 земельне право, аграрне право, екологічне право, природоресурсне право, (Національна юридичній академія імені Ярослава Мудрого, м. Харків).
З 2009 року член спеціалізованої вченої ради по захисту кандидатських дисертацій в Національному університеті біоресурсів та природокористування України (м. Київ).
Автор та співавтор понад 25 навчально-методичних праць, наукових статей. Основний напрям наукових досліджень - використання трудових ресурсів у аграрному виробництві, врегулювання колізійних аспектів земельного законодавства, обґрунтування теорії аграрно-правової відповідальності.
Практичну роботу розпочав у  2000 році. Тривалий час очолював юридичний відділ в управляючій компанії, забезпечував комплексне супроводження підприємницької діяльності: від створення суб'єктів господарювання до представництва та захисту їх інтересів у державних, судових органах та виконанні судових рішень. Маю багаторічний досвід надання повного спектру правової допомоги фізичним особам (громадянам, особам без громадянства, нерезидентам).
Я глибоко переконаний, що перед початком будь-яких серйозних справ необхідно проконсультуватися у адвоката, що дозволяє спрогнозувати кінцевий результат та уникнути багатьох проблем.

Досвід практичної роботи та наукова підготовка дозволяють мені запропонувати своєму клієнту широкий вибір шляхів вирішення його проблеми та вискокоякісну правову допомогу.
У своїй діяльності я керуюся принципом "надання допомоги", тому завжди підходжу до вирішення конкретної правової ситуації індивідуально, застосовуючи весь арсенал набутого практичного досвіду. При цьому, завжди враховую матеріальне становище клієнта.
Гарантую своїм клієнтам повну конфіденційність та дотримання адвокатської таємниці.
При наданні послуг, реалізовуючи оптимальні заходи для максимально швидкого досягнення бажаного, працюю з клієнтом як одне ціле, йдучи по справі поруч. Це допомагає клієнту здійснювати постійний моніторинг справи, впливати на її хід та дає можливість передбачити результат.
Запрошую Вас детальніше ознайомитися з моєю інтернет-сторінкою.
Буду радий особисто привітати Вас у офісі та допомогти у вирішенні Вашої проблеми.


З повагою
адвокат,
кандидат юридичних наук                            О. Браніцький